Servis a oprava iPad Air

iPad Air

Prasklé sklo, rozbitý displej, homebutton, baterie - serivs iPad Air

Dostupné opravy na iPad Air

U tabletu iPad Air provádíme výměny dotykového skla (touchscreen), rámu, LCD modulu, displeje a těsnění jednotlivých krytů.

Dokážeme opravit špatnou funkci tlačítka home (homebutton), on/off tlačítka, či tlačítek hlasitosti.

Měníme také veškeré vnitřní komponenty jako jsou nabíjecí konektor, dock konektor, baterie, sluchátkový konektor, audio obvod, mikrofon, reproduktor, přední i hlavní kameru, antény, stmívací senzor a jiné.

Opravujeme závady všech funkcích: audio, GSM signál, příjem Wi-Fi signálu, či nefungující kameru.

Níže uvedené ceny ceny oprav iPad Air jsou orientační. Ideální je nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem a s technikem upřesnit závadu. Technik pak přesněji určí cenu opravy. Pokud se na Vašem telefonu iPad Air vyskytuje více závad, či přejete-li si vyměnit více krytů, cílová cena není součtem cen u jednotlivých komponentů. Výsledná cena je v těchto případech vždy nižší, než je uvedena v přehledovém ceníku.

Servis iPad Air - ceník oprav

Typ opravy Doba opravy Cena vč. DPH Popis závady
Přední dotykové sklo 240 min. 2790 Kč Tablet má prasklé dotykové sklo rezervuj termín
LCD 120 min. 2980 Kč Spatně zobrazuje displej, či nezobrazuje vůbec rezervuj termín
Dock konektor 120 min. 1580 Kč Tablet nenabijí, nebo nekomunikuje s počítačem rezervuj termín
Tlačítko home 120 min. 1480 Kč Špatně reaguja tlačítko home rezervuj termín
Baterie 120 min. 2480 Kč Tablet má slabou výdrž baterie, nebo se vypíná rezervuj termín
Poznámka: pokud svou závadu nenaleznete v ceníku, stanovíme cenu po domluvě nebo diagnostice zařízení
nahoru

Další modely

Popis a funkce iPad Air

Přinášíme vám revoluční přístroj, který kombinuje tři produkty v jednom - telefon, širokoúhlý iPod a špičkový internetový komunikátor. iPad Air je revoluční přístroj kombinující telefon, iPod a špičkový internetový komunikátor. Intuitivní dotykové ovládání posouvá hranice toho, co mobilní telefon dokáže. iPad Air nabízí výjimečné surfování na internetu, mapy celého světa za podpory GPS, možnost stahovat a posílat soukromé maily či synchronizovat firemní elektronickou poštu, kontakty a kalendář přes Microsoft Exchange. Navíc obsahuje jedinečný App Store pro stahování dalších užitečných aplikací.

Apple iPad Air neobsahuje češtinu (ovládání pouze v anglickém jazyce).

Revoluční telefon iPad Air je revoluční mobilní telefon, který vám maximálně usnadňuje komunikaci. Pouhým dotykem vytočíte číslo, vyberete e-mailový kontakt nebo načtete oblíbenou internetovou stránku. Během hovoru můžete snadno pracovat s dalšími aplikacemi uloženými v telefonu nebo uskutečnit konferenční hovor.