Servis a oprava iPhone X

iPhone X

Prasklé sklo, rozbitý displej, homebutton, baterie - servis iPhone X

Dostupné opravy na iPhone X

U telefonu iPhone X provádíme výměny veškerých krytů, včetně rámu. Měníme prasklé dotykové sklo, nefunkční displej, prasklý LCD modul.

Dokážeme opravit špatnou funkci tlačítka home (homebutton), on/off tlačítka, či tlačítek hlasitosti.

Měníme také veškeré vnitřní komponenty jako jsou nabíjecí konektor, dock konektor, baterie, sluchátkový konektor, audio obvod, sluchátka, mikrofon, reproduktor, přední i hlavní kameru, antény, stmívací senzor a jiné.

Opravujeme závady všech funkcích: audio, GSM signál, příjem Wi-Fi signálu, bluetooth, špatnou SIM čtečku, či nefungující kameru.

Ve velké většině případů dokážeme zachránit přístroje vytopené a zasažené následnou korozí. Pokud máte vytopený iPhone, neváhejte se na nás obrátit.

Níže uvedené ceny jsou orientační. Ideální je nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem a s technikem upřesnit závadu. Technik pak přesněji určí cenu opravy. Pokud se na Vašem telefonu iPhone X vyskytuje více závad, či přejete-li si vyměnit více krytů, cílová cena není součtem cen u jednotlivých komponentů. Výsledná cena je v těchto případech vždy nižší, než je uvedena v přehledovém ceníku.

Servis iPhone X - ceník oprav

Typ opravy Doba opravy Cena Popis závady
Diagnostika 30 min. 1 Kč * Diagnostika je zdarma v případě opravy, jinak se hradí dle aktuálního ceníku. REZERVOVAT
Prasklé přední sklo + LCD 300 min. 7490 Kč Telefon má prasklé přední sklo, nebo nezobrazuje displej REZERVOVAT
Výměna předního panelu 300 min. 9890 Kč REZERVOVAT
Oprava po vniknutí kapaliny 180 min. 890 Kč cena uvedena Od REZERVOVAT
Software (obnova, odblok, atd...) 60 min. 240 Kč cena uvedena Od REZERVOVAT
Poznámka: pokud svou závadu nenaleznete v ceníku, stanovíme cenu po domluvě nebo diagnostice zařízení. sleva se nevztahuje na zvýhodněné servisní zásahy. servis provádí externí odborník (neplátce dph).
nahoru

Další modely

Popis a funkce iPhone X