Servis a oprava iPhone 5

iPhone 5

Prasklé sklo, rozbitý displej, homebutton, baterie - servis iPhone 5

Dostupné opravy na iPhone 5

U telefonu iPhone 5 provádíme výměny veškerých krytů, včetně rámu. Měníme prasklé dotykové sklo, nefunkční displej, prasklý LCD modul.

Dokážeme opravit špatnou funkci tlačítka home (homebutton), on/off tlačítka, či tlačítek hlasitosti.

Měníme také veškeré vnitřní komponenty jako jsou nabíjecí konektor, dock konektor, baterie, sluchátkový konektor, audio obvod, sluchátka, mikrofon, reproduktor, přední i hlavní kameru, antény, stmívací senzor a jiné.

Opravujeme závady všech funkcích: audio, GSM signál, příjem Wi-Fi signálu, bluetooth, špatnou SIM čtečku, či nefungující kameru.

Ve velké většině případů dokážeme zachránit přístroje vytopené a zasažené následnou korozí. Pokud máte vytopený iPhone, neváhejte se na nás obrátit.

Níže uvedené ceny jsou orientační. Ideální je nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem a s technikem upřesnit závadu. Technik pak přesněji určí cenu opravy. Pokud se na Vašem telefonu iPhone 5 vyskytuje více závad, či přejete-li si vyměnit více krytů, cílová cena není součtem cen u jednotlivých komponentů. Výsledná cena je v těchto případech vždy nižší, než je uvedena v přehledovém ceníku.

Servis iPhone 5 - ceník oprav

Typ opravy Doba opravy Cena Popis závady
Diagnostika 30 min. 1 Kč * Diagnostika je zdarma v případě opravy, jinak se hradí dle aktuálního ceníku. REZERVOVAT
Prasklé přední sklo + LCD 300 min. 1990 Kč Telefon má prasklé přední sklo, nebo nezobrazuje displej REZERVOVAT
Výměna předního panelu 300 min. 2590 Kč REZERVOVAT
Baterie 120 min. 790 Kč Telefon má slabou výdrž baterie, nebo se samovolně vypíná REZERVOVAT
Výměna zadního krytu 180 min. 2690 Kč Výměna předního i zadního krytu telefonu REZERVOVAT
Home Button 120 min. 1190 Kč Špatně reaguje tlačítko home REZERVOVAT
Výměna zapínacího tlačítka nebo hlasitosti 180 min. 1240 Kč Nereaguje tlačítko on/off, telefon neztmavuje při hovorech displej nebo je nefunkční, nebo špatně reagující tlačítka hlasitosti. REZERVOVAT
Mikrofon 180 min. 1340 Kč Zvuk slabý, či jinak nekvalitní REZERVOVAT
Reproduktor 180 min. 1090 Kč Při hovoru není slyšet, případně je zvuk slabý, či jinak zkreslený REZERVOVAT
Zadní kamera 180 min. 1490 Kč Nefunkční hlavní kamera nebo skvrny na fotofrafiích REZERVOVAT
Výměna vibrační jednotky 180 min. 1140 Kč REZERVOVAT
Výměna čtečky SIM 180 min. 1490 Kč REZERVOVAT
Oprava po vniknutí kapaliny 180 min. 690 Kč REZERVOVAT
Software (obnova, odblok, atd...) 60 min. 240 Kč REZERVOVAT
Výměna napájecího konektoru 180 min. 1340 Kč Telefon nenabijí, či špatně komunikuje s počítačem REZERVOVAT
Přední kamera 180 min. 1290 Kč Nefunkční přední kamera, či jsou snímky nekvalitní.  REZERVOVAT
Wifi nebo GSM antena 300 min. 1590 Kč REZERVOVAT
Poznámka: pokud svou závadu nenaleznete v ceníku, stanovíme cenu po domluvě nebo diagnostice zařízení. sleva se nevztahuje na zvýhodněné servisní zásahy. servis provádí externí odborník (neplátce dph).
nahoru

Další modely

Popis a funkce iPhone 5

Telefon Apple iPhone 5 byl představen 12. září 2012 v San Francisku. Jedná se o elegantní a luxusní telefon, který je opět jako i ostatní iPhony nabitý nejnovějšími technologiemi.

Oproti iPhonu 4/4S je osazen širokoúhlým displejem s rozlišením 640 x 1 136 pixelů. Uvnitř telefonu se skrývá nový procesor A6. Paměť RAM se zdvojnásobila na 1 GB a vše je v režii nového systému iOS 6. iPhone 5 díky tenčí konstrukcí padne velmi dobře do ruky. Jedná se o jeden z nejtenčích smartphonů na trhu. Na boční straně telefonu je otvor pro SIM kartu. Je podporován pouze nová velikost SIM karty a to nano SIM. Jedná se o nejmenší druh SIM karet na světě. Spodní část telefonu skrývá nový 8-mi pinový konektor Lightning, který nahrazuje starší 30-ti pinový konektor. Nový konektor je velmi praktický svou souměrností, nezáleží tedy jakým směrem do něj kabel zapojíte. Vedle lightning konektoru je výstup pro velmi výkonný hlasitý reproduktor, který je chráněn mřížkou. Na horní straně iPhonu 5 je opět 3.5 mm. jack konektor pro připojení klasických sluchátek.