Servis a oprava iPad 3

iPad 3

Prasklé sklo, rozbitý displej, homebutton, baterie - servis new iPad

Dostupné opravy na new iPad

U tabletu new iPad provádíme výměny dotykového skla (touchscreen), rámu, LCD modulu, displeje a těsnění jednotlivých krytů.

Dokážeme opravit špatnou funkci tlačítka home (homebutton), on/off tlačítka, či tlačítek hlasitosti.

Měníme také veškeré vnitřní komponenty jako jsou nabíjecí konektor, dock konektor, baterie, sluchátkový konektor, audio obvod, mikrofon, reproduktor, přední i hlavní kameru, antény, stmívací senzor a jiné.

Opravujeme závady všech funkcích: audio, GSM signál, příjem Wi-Fi signálu, či nefungující kameru.

Níže uvedené ceny oprav new iPad jsou orientační. Ideální je nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem a s technikem upřesnit závadu. Technik pak přesněji určí cenu opravy. Pokud se na Vašem telefonu new iPad vyskytuje více závad, či přejete-li si vyměnit více krytů, cílová cena není součtem cen u jednotlivých komponentů. Výsledná cena je v těchto případech vždy nižší, než je uvedena v přehledovém ceníku.

Servis iPad 3 - ceník oprav

Typ opravy Doba opravy Cena Popis závady
Přední dotykové sklo 240 min. 1590 Kč Tablet má prasklé dotykové sklo REZERVOVAT
Baterie 240 min. 1590 Kč Tablet má malou výdrž baterie, či se vypíná REZERVOVAT
Poznámka: pokud svou závadu nenaleznete v ceníku, stanovíme cenu po domluvě nebo diagnostice zařízení. sleva se nevztahuje na zvýhodněné servisní zásahy. servis provádí externí odborník (neplátce dph).
nahoru

Další modely

Popis a funkce new iPad

Přinášíme vám revoluční přístroj, který kombinuje tři produkty v jednom - telefon, širokoúhlý iPod a špičkový internetový komunikátor. new iPad je revoluční přístroj kombinující telefon, iPod a špičkový internetový komunikátor. Intuitivní dotykové ovládání posouvá hranice toho, co mobilní telefon dokáže. new iPad nabízí výjimečné surfování na internetu, mapy celého světa za podpory GPS, možnost stahovat a posílat soukromé maily či synchronizovat firemní elektronickou poštu, kontakty a kalendář přes Microsoft Exchange. Navíc obsahuje jedinečný App Store pro stahování dalších užitečných aplikací.

Apple new iPad neobsahuje češtinu (ovládání pouze v anglickém jazyce).

Revoluční telefon new iPad je revoluční mobilní telefon, který vám maximálně usnadňuje komunikaci. Pouhým dotykem vytočíte číslo, vyberete e-mailový kontakt nebo načtete oblíbenou internetovou stránku. Během hovoru můžete snadno pracovat s dalšími aplikacemi uloženými v telefonu nebo uskutečnit konferenční hovor.