Servis iphone

O nás

iROOM.cz byl založen jako obchodní značka společnosti VG servis s.r.o. v květnu 2013. Naší hlavní činností jsou placené opravy produktů firmy Apple. Zároveň nabízíme softwarové poradenství, upgrady počítačů Apple apod. Více o našich službách najdete v sekci Služby. Jsme mladá společnost s týmem lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti servisu mobilních telefonů, počítačů a příslušenství.

Jako jeden z mála servisů nabízíme zkušené techniky s platnou certifikací Apple "Certified Mac Technician", která je každý rok obnovována. Díky této certifikaci dokážeme zaručit odbornost při opravách zařízení a dodržování platných postupů výrobce.

Pro opravy jsou používány výhradně originální díly. Diagnostika závady je stanovená přesně podle platných postupů výrobce. Na přání zákazníka dokážeme udělat i oficiální vzdálenou diagnostiku iOS zařízení, která se za znamenává přímo do databáze Apple.

Nemáte čas přijít do našeho servisu a jste z Prahy a okolí? Nevadí, většinu oprav iPhonů jsme schopni provést přímo u Vás doma, nebo v kanceláři. Pro objednání servisního výjezdu nás můžete kontaktovat telefonicky, či emailem.

Od srpna 2015 jsme se stali autorizovaným servisním střediskem VaCX pro Českou republiku a Slovensko. VaCX je americká holdingová společnost. Má na starosti globální marketing digitálních produktů a nabízí elektronické výrobky ze sféry spotřebitelské, obchodní, průmyslové i životního stylu. Vonino se stalo jedním z nejrychleji rostoucích OEM/ODM výrobců. Zabývá se produkcí tabletů, chytrých telefonů, GPS navigací, MP3 přehrávačů, USB disků a příslušenství k počítačům.

iRoom - servis iPhone a iPad