Servis iphone

TIPY & TRIKY

Fotografování

photographyPotřebujete rychle něco vyfotografovat nebo chcete nafotit panoramatickou fotku? V tomto krátkém návodu vám popíšeme jak se rychle dostat k fotoaparátu a jak využít panoramatický režim nebo sekvenční snímaní.

Práce s textem v Safari a Mail

formátováníJak pracovat s formátováním textu v aplikaci Mail? V tomto jednoduchém návodu vám ukážeme jak nastavit tučné, podtržené písmo. Díky tomu vaše emailové zprávy dostanou lepší a přehlednější vzhled.

Vypnutí spouštění iPhota/Přenos obrázků po připojení iPhone k Macu

iPhotoSpouští se vám iPhoto nebo Prohlížeč obrázků po připojení iPhone či iPadu k počítači Mac? Pokud vás toto otravuje ukážeme vám, jak nastavit, aby se po připojení nic nespouštělo. V tomto návodu ukážeme jak na to.

Rychlá navigace v aplikaci Mail

mailiOS 7 nabízí velice jednoduché ovládání telefonu pomocí gest v dané aplikaci. V tomto návodu si ukážeme jak lze gestem vyhodit zprávu do koše a nebo jak se vrátit o krok zpět v této aplikaci.

Zapnutí emotikonů v iOS

emotikonyDostali jste v SMS zprávě nebo v emailu emotikon "smajlíka" a rádi byste je také používali? Ukážeme vám jak jednoduše zapnout tuto funkci, která je schovaná v nastavení iOS.

Zobrazení času odeslání/přijetí SMS

messagesPotřebujete zjistit přesný čas odeslání/přijetí SMS v novém systému iOS 7?