Servis iphone

Objednání Servis iPad Air » Oprava po vniknutí kapaliny

Rezervační formulář

Zadejte prosím předpokládaný termín návštěvy servisu iRoom a vyplňte své kontaktní údaje.
Po doručení žádosti o rezervaci termínu Vás bude kontaktovat náš technik, který Vám termín potvrdí. Pokud nebude oprava ve Vámi požadovaném termínu možná, dohodnete se s technikem na jiném termínu.

Souhlasím podmínkami iRoom.cz.
Odesláním formuláře souhlasím, aby appleguru.cz s.r.o., Seifertova 683/83, 130 00 Praha 3 - Žižkov, zpracovávalo manuálně i automatizovaně prostřednictvím výpočetní techniky mnou poskytnuté osobní údaje (jméno a příjmení, telefon, e-mail) pro marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně vůči této společnosti odvolat na adrese servis@iroom.cz. Beru na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Rychlé informace k opravě Oprava po vniknutí kapaliny na iPad Air

Jak se projevuje tato závada na iPad Air

Cena je uvedena od

Kolik stojí oprava Oprava po vniknutí kapaliny na iPad Air

890 Kč

Jak dlouho trvá oprava Oprava po vniknutí kapaliny na iPad Air

0 min.

Jaký servis na iPad Air provádíme?

Oprava iPad Air s diagnostikou zdarma. Servis s hodnocením 10/10. iPad Air opravíme levněji již od 890 Kč. Navštivte naší pobočku v Praze. atd.
Pokud není Vaše závada uvedena v ceníku, informujte se u našeho technika na tel. 607 855 558.