Servis iphone

Objednání Servis iPhone SE » Výměna čtečky SIM

Rezervační formulář

Zadejte prosím předpokládaný termín návštěvy servisu iRoom a vyplňte své kontaktní údaje.
Po doručení žádosti o rezervaci termínu Vás bude kontaktovat náš technik, který Vám termín potvrdí. Pokud nebude oprava ve Vámi požadovaném termínu možná, dohodnete se s technikem na jiném termínu.

Souhlasím podmínkami iRoom.cz.
Odesláním formuláře souhlasím, aby appleguru.cz s.r.o., Seifertova 683/83, 130 00 Praha 3 - Žižkov, zpracovávalo manuálně i automatizovaně prostřednictvím výpočetní techniky mnou poskytnuté osobní údaje (jméno a příjmení, telefon, e-mail) pro marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně vůči této společnosti odvolat na adrese servis@iroom.cz. Beru na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Rychlé informace k opravě Výměna čtečky SIM na iPhone SE

Jak se projevuje tato závada na iPhone SE

SIM karta nejde načíst

Kolik stojí oprava Výměna čtečky SIM na iPhone SE

770 Kč

Jak dlouho trvá oprava Výměna čtečky SIM na iPhone SE

180 min.

Jaký servis na iPhone SE provádíme?

Oprava iPhone SE na počkání. Servis s hodnocením 10/10. Nejčastější iPhone SE oprava - výměna baterie 790 Kč a výměna displeje a skla za 1290 Kč. atd.
Pokud není Vaše závada uvedena v ceníku, informujte se u našeho technika na tel. 607 855 558.