Servis iphone

Servis MacBook Pro » rezervace termínu opravy Výměna baterie

Rezervační formulář

Zadejte prosím předpokládaný termín návštěvy servisu iRoom a vyplňte své kontaktní údaje.
Po doručení žádosti o rezervaci termínu Vás bude kontaktovat náš technik, který Vám termín potvrdí. Pokud nebude oprava ve Vámi požadovaném termínu možná, dohodnete se s technikem na jiném termínu.

Souhlasím podmínkami iRoom.cz.
Odesláním formuláře souhlasím, aby appleguru.cz s.r.o., Seifertova 683/83, 130 00 Praha 3 - Žižkov, zpracovávalo manuálně i automatizovaně prostřednictvím výpočetní techniky mnou poskytnuté osobní údaje (jméno a příjmení, telefon, e-mail) pro marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně vůči této společnosti odvolat na adrese servis@iroom.cz. Beru na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Rychlé informace k opravě Výměna baterie na MacBook Pro

Jak se projevuje tato závada na MacBook Pro

cena uvedena Od

Kolik stojí oprava Výměna baterie na MacBook Pro

2 390 Kč

Jak dlouho trvá oprava Výměna baterie na MacBook Pro

300 min.

Jaký servis na MacBook Pro provádíme?

Oprava MacBook Pro s hodnocením 10/10. Výměna dílů MacBook Pro již od 1990 Kč a výměna baterie 2490 Kč. Navštivte náš profesionální servis v Praze. atd.
Pokud není Vaše závada uvedena v ceníku, informujte se u našeho technika na tel. 607 855 558.