Servis iphone

Servis MacBook Air » rezervace termínu opravy Oprava po vniknutí kapaliny

Rezervační formulář

Zadejte prosím předpokládaný termín návštěvy servisu iRoom a vyplňte své kontaktní údaje.
Po doručení žádosti o rezervaci termínu Vás bude kontaktovat náš technik, který Vám termín potvrdí. Pokud nebude oprava ve Vámi požadovaném termínu možná, dohodnete se s technikem na jiném termínu.

Souhlasím podmínkami iRoom.cz.
Odesláním formuláře souhlasím, aby appleguru.cz s.r.o., Seifertova 683/83, 130 00 Praha 3 - Žižkov, zpracovávalo manuálně i automatizovaně prostřednictvím výpočetní techniky mnou poskytnuté osobní údaje (jméno a příjmení, telefon, e-mail) pro marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně vůči této společnosti odvolat na adrese servis@iroom.cz. Beru na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Rychlé informace k opravě Oprava po vniknutí kapaliny na MacBook Air

Jak se projevuje tato závada na MacBook Air

cena uvedena Od

Kolik stojí oprava Oprava po vniknutí kapaliny na MacBook Air

990 Kč

Jak dlouho trvá oprava Oprava po vniknutí kapaliny na MacBook Air

300 min.

Jaký servis na MacBook Air provádíme?

Oprava MacBook Air s hodnocením 10/10. Výměna dílů MacBook Air již od 1990 Kč a výměna baterie 2490 Kč. Navštivte náš profesionální servis v Praze. atd.
Pokud není Vaše závada uvedena v ceníku, informujte se u našeho technika na tel. 607 855 558.