Servis a oprava iPhone okres Jičín

Servis a oprava iPhone   Jičín

Servis iRoom je zásilkový servis iPhone a iPad pro Českou republiku.
V lokalitě Jičín jsme schopni opravit Váš iPhone nebo iPad ve velmi krátké době a Vy nemusíte nikam chodit. Po vyplnění objednávky opravy iPhone či iPad k vám pošleme našeho kurýra, který Váš telefon vyzvedne přímo u Vás doma nebo v zaměstnání a po opravě bude přivezen kurýrem zpět na určené místo. Celý proces je velmi jednoduchý a rychlý.

V případě jakýkoliv dotazů volejte
607 855 558

*Vyzvednutí naším kurýrem ZDARMA

Po vyplnění objednávky svozu k vám pošleme našeho kurýra, který Váš přístroj vyzvedne přímo u Vás doma nebo v zaměstnání. Vyzvednutí je ZDARMA pro opravy od 1999 Kč. V ostatních případech je zpoplatněna 119 Kč.

Zaslání Českou poštou

Pokud na kurýra nechcete čekat, můžete proces urychlit okamžitým odesláním na naši adresu. Doporučujeme "balík do ruky" s dodáním do 24h a pojištěním. Vaše rozbité zařízení poctivě zabalte do krabice, přiložte dopis s popisem závady, Vaší adresou a kódem zámku přístroje.

Proč zvolit nás?

Diagnostika zdarma
Většina oprav na počkání
Záruka na opravu 2 roky
Zákaznický přístup

Facebook

naše hodnocení

5.0

Google

naše hodnocení

4.8


Jak probíhá Objednání kurýra v okrese Jičín?

Pokud máte zájem o vyzvednutí Vašeho zařízení naším kurýrem a opravu vašeho zařízení,
projděte v několika jednoduchých krocích objednávku pro svoz.

  1. Vyberte svůj model a po zobrazení tabulky oprav zvolte objednávku konkrétní opravy nebo zvolte objednávku bez upřesnění závady.
  2. Vyplňte objednávkový formulář svozu. Zde zadáte své kontaktní údaje, datum a čas vyzvednutí Vašeho přístroje naším kurýrem a další důležité položky pro bezproblémové doručení iPhone, MacBook nebo iPad k nám.
  3. Po odeslání formuláře Vám bude e-mailem odesláno potvrzení o zaevidování Vaší opravy společně s datem a časem vyzvednutí.
  4. Jakmile bude na vašem přístroji provedena bezplatná analýza závady a vyčíslena konkrétní cena opravy, náš technik Vás o tom bude informovat a domluvíte se na dalším postupu.
  5. Po dokončení opravy bude Váš iPhone nebo iPad odeslán naším kurýrem zpět k Vám.
  6. Svoz zakázek včetně odeslání zpět k vám je od ceny opravy 1 999 Kč zdarma, v ostatních případech je zpoplatněn cenou 119 Kč.