Servis iPad mini » rezervace termínu opravy Dock konektor

Rezervační formulář

Zadejte prosím předpokládaný termín návštěvy servisu iRoom a vyplňte své kontaktní údaje.
Po doručení žádosti o rezervaci termínu Vás bude kontaktovat náš technik, který Vám termín potvrdí. Pokud nebude oprava ve Vámi požadovaném termínu možná, dohodnete se s technikem na jiném termínu.

Odesláním formuláře souhlasím, aby VG servis s.r.o., Saratovská 181/5, Praha 10, IČ: 01635522, zpracovávalo manuálně i automatizovaně prostřednictvím výpočetní techniky mnou poskytnuté osobní údaje (jméno a příjmení, telefon, e-mail) pro marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně vůči této společnosti odvolat na adrese info@iroom.cz. Beru na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Rychlé informace k opravě Dock konektor na iPad Mini

Jak se projevuje tato závada na iPad Mini

Tablet nenabijí, nebo nekomunikuje s počítačem

Kolik stojí oprava Dock konektor na iPad Mini

1 690 Kč

Jak dlouho trvá oprava Dock konektor na iPad Mini

240 min.

Jaký servis na iPad Mini provádíme?

Provádíme opravy iPad mini - výměna dotykového skla (touchscreen), rámu, LCD modulu, displeje a těsnění jednotlivých krytů atd.
Pokud není Vaše závada uvedena v ceníku, informujte se u našeho technika na tel. 722 261 227.